پیرو نامه شماره 5989/100/284 مورخ 17/11/1391 فدراسیون هنرهای رزمی وکونگ فو مبنی بر برکناری آقای رضا حیدری از مدیریت کمیته توآ کشور ،با عنایت به مجوز از مراجع ذی الصلاح قانونی دفتر مرکزی توآ با مدیریت ایشان همچنان با اقتدار به فعالیت خود ادامه خواهد داد. لذا کلیه مسئولین استان ها و کمیته ها کما فی السابق با دفتر مرکزی همکاری قانونی بعمل آورند.

اطلاعیه مهم دفتر مرکزی توآ

درراستای برخی از مسائل بوجود آمده در خصوص نامه سرپرست فدراسیون کونگ فو مبنی بر عزل آقای رضا حیدری از سمت ریاست توآ و تماس های اعتراض آمیز بسیار زیاد از سوی همراهان توآ از اقصی نقاط کشوروحساسیت بوجود آمده بخصوص در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی که باعث بهم ریختگی برنامه های تعین شده جهت حضور جامعه توآ در راهپیمایی بزرگ وباشکوه 22 بهمن شده است ، دفتر مرکزی توآ کشور به تمامی همراهان همیشه در صحنه و ولایت مدار اعلام می نماید که با عظمی راسخ و ایمانی محکم تر از همیشه در این مراسم عظیم شرکت نموده و ندای مقام عظمای ولایت و ملت شریف وشهید پروررا لبیک گویند. باتشکر دفتر مرکزی توآ کشور
  

برادر آزاده جانباز حاج حجت سلیمانی به جمع اعضای هیئت رئیسه کونگ فوتوآ پیوست

بنا به گفته روابط عمومی کونگ فوتوآ کشور برادر آزاده و جانبازحاج حجت سلیمانی کسی که سالها در اسارت در زندانهای بعثی به امر یادگیری و آموزش کونگ فو توآ می پرداخته به جمع اعضای هیئت رئیسه کونگ فوتوآ کشور پیوست. آرزوی سلامتی و موفقیت برای این بزرگوار را از خداوند منان خواهانیم. دفتر مرکزی توآ کشور

آقای حسن کریمیان فرماندار شهرستان قدس به جمع اعضای هیئت رئیسه توآ کشور پیوست

بنا به گزارش روابط عمومی توآ کشور،آقای حسن کریمیان فرماندار محترم شهرستان قدس به جمع هیئت رئیسه توآ پیوست. لذا ضمن عرض خوش آمد برای این بزرگوار موفقیت تمامی عزیزان زحمتکش توآرا از خداوند منان مسئلت داریم.

آقای محسن چیبایی شهردار شهرستان قدس به جمع اعضای هیئت رئیسه توآکشور پیوست

بنا به گزارش روابط عمومی توآ کشور،آقای محسن چیبایی شهردار محترم شهرستان قدس به جمع هیئت رئیسه توآ پیوست. لذا ضمن عرض خوش آمد برای این بزرگوار موفقیت تمامی عزیزان زحمتکش توآرا از خداوند منان مسئلت داریم.
طی گفتگویی با استاد غلامحسین کولانی دبیر محترم کونگ فوتوآ کشور در خصوص تولید سی د ی های فوق ایشان ضمن تایید این خبر توضیجاتی را در خصوص ساخت این سری از فیلم های مربوط به خطوط فوق ارائه نمودند به شرح ذیل: بسم الله الرحمن الرحیم. ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمامی همراهان عزیزبسیار خوشحالم که پس از سالها تلاش مدیریت و پرسنل زحمت کش بخصوص اعضای محترم کمیته فنی توآ توانستیم این مهم را به پایان برسانیم ودر حهت برطرف نمودن بزرگترین مشکل خانواده توآ که برطرف نمودن اختلاف تکنیک بودبه موفقیتی نسبتا بزرگ دست یابیم. تقریبا به نظر میرسید که یکسان سازی تکنیک ها در توآامری محال و دست نیافتنی است اما امروز شاهد آن هستیم که هرمرادی را به همت می توان تسخیر کرد.از قدیم در بین همراهان باب سخن در مورد هماهنک سازی تکنیک ها اینگونه بود که اختلاف از خط یک به سمت بالا بیشتر خواهد بود و شاید بتوان خطوط یک تا سه را هماهنگ نمود اما هماهنگ نمودن خط چهار به بالا تقریبا امریست محال ،اما امروزه شاهد آنیم که نه تنها هماهنگ سازی خطوط بالاتررا به پایان رسانیدیم بلکه پس از گذشت تقریبا یک سال از ساخت مرحله هشتم (وایما بتو) توانستیم سه مرحله بعد یعنی کوگویما،ری کیما و سای را هماهنگ و فیلمبرداری نماییم و خوشحالم که به اطلاع علاقمندان برسانم که از روز پنجشنبه همین هفته این فیلم ها در اختیار همراهان گرامی قرار خواهد گرفت. جادارد تا خبری را به اطلاع خانواده توآ برسانم و آن هماهنگ سازی تکنیک های مربوط به رتبه هشت یعنی کارد می باشدکه در دستور کار کمیته فنی توآ کشور قرار داده خواهد شد.با آرزوی سلامتی و کامیابی برای تمامی همراهان .((((((( توآ )))))))
جناب آقای دکتر رضا رحیمی نسب به جمع هیئت رئیسه توآ کشور پیوست.

بنا به گزارش روابط عمومی توآ کشور،برادر جانباز دکتر رضا رحیمی نسب نماینده دوره پیشین مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی  ،دبیر شورای مشاورین وزراء و عضو هیئت مدیره رجاء به جمع هیئت رئیسه توآ پیوست.  لذا ضمن عرض خوش آمد برای این بزرگوار موفقیت تمامی عزیزان زحمتکش توآرا از خداوند منان مسئلت داریم.

برای اولین باردرطی 40 سال اخیر تکنیکهای استاندارد کوگویما،سای وری کیما فیلم برداری گردید.

از بزرگترین دستاوردهای توآ از زمان رسمیت تا کنون ساخت فیلمهای خطوط فنی ای است که توسط دفتر مرکزی توآ تهیه و تنظیم گردیدو درقالب cd دراختیار علاقمندان قرار گرفت. در بین این فیلمها بیشترین حساسیت بر روی خطوط فنی کوگویما،ری کیما وسای میباشد که جهت هماهنگی این تکنیکها تلاش های بسیاری صورت پذیرفته که این امربواسطه تلاشهای بی وقفه مدیریت،پرسنل وکمیته فنی توآکشور انجام پذیرفت. بزودی cd این تکنیک هادراختیار همراهان قرارداده خواهدشد. دفترمرکزی توآکشور

حضوربیش از 160 نفر شرکت کننده در آزمونهای شالبند مشکی در مورخ 17/9/91درطی سالهای اخیر نشان از سیاستهای مدبرانه وموفق مدیریت توآ به همراهان پرسنل ومسئولین زحمتکش آن را دارد

رنگ سرخ در توآ

رنگ سرخ در کونگ فوتوآ کونگ فوتو آ ، دنیای رمزها و اسرارهاست. در جهان کونگ فوتوآهمه چیز قابل درک است و انسان به ارزش اندیشه مقام می یابد. کونگ فوتوآ دنیای حرکت است. حرکت برای دانایی و توانایی، حرکت به زیبایی و خوبی مطلق ، حرکت به سلامت جامعه و حرکت به ذات اندیشه.

ادامه دیدار مسئولین دفتر مرکزی توآ با مراجع عالیقدر،علما و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی

در ادامه دیدار مسئولین دفتر مرکزی توآ کشوربا مراجع عالیقدر،علما ومسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که طی این دوسال برگزار گردیده است صبح روز سه شنبه مورخه 23/8/91 جمعی از مسئولین توآ که شامل مسئولین دفتر مرکزی ،اعضاء محترم هیئت رئیسه وکمیته محترم فنی توآ می باشند با حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم موقت تهران دیداری تازه نمودند تا با بهره گیری از فرامین ایشان بتوانند این رزم ملی ایرانی (توآ) را در مسیرهای روبه تعالی همچنان پیش برند.

در این نشست که در دفتر معظم له برگزار گردید استاد رضا حیدری ریاست محترم توآ کشورضمن ابراز بهره مندی از فرمایشات آن مقام بزرگوار در نشست قبلی مسائل ومشکلاتی را که در جهت رشد وارتقاء رزم ملی ایرانی (توآ) وجود دارندرا به اطلاع ایشان رساندند. آقای حیدری گزارشی از عملکرد توآ را طی این مدت خدمت ایشان ارائه نمودند واشاره داشتند که اگر وزارت ورزش ومسئولین به این رشته ورزشی اصیل ایرانی بیشتر بها دهند می توانیم طبق فرمایش مقام معظم رهبری در سال تولید ملی وحمایت از سرمایه ایرانی با توجه به استقبال بیش از 52 کشور از 5 قاره جهان دست به تولید وصدور این ورزش به اقصی نقاط جهان بزنیم همچنین بیان داشتند امروزه توآ می تواند با ثبت این رشته رزمی در سازمان اسپورت اکورد، فرهنگ ملی ایرانی واسلامی خود را رسما" به جهانیان صادر نماید. آمار توآکاران از سراسرجهان بیانگر این واقعیت است که توآ مانند درخت عظیمی در میان جوانان این سرزمین وبسیاری از کشورهای جهان ریشه دوانیده است واستقبال 52 کشور ودرخواستهای آنان مبنی بر اعزام مربیان مجرب به آن کشورها دلیل محکمی است بر این ادعا.  آقای حسین گروسی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از روند پیشرفت توآ در این سالهای اخیر خبر دادند همچنین از اقدامات صورت گرفته در مجلس ونظر مثبت مسئولین نظام مقدس نسبت به رزم ملی توآ. در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صدیقی طی ابرازخشنودی از نشست دوباره مسئولین توآ بار دیگر حمایت خود را از ورزش ملی توآ اعلام نمودند وفرمودند که می بایست استقامت ورزید که سرانجام آن موفقیت وبه هدف رسیدن است همچنان ایشان بیان داشتند معرفی فرهنگ اسلامی وایرانی به جهانیان توسط ورزش بسیار مؤثر وحائز اهمیت است واز مسئولین توآ خواستند محکم بایستند ودر به ثمر رسانیدن این امر مهم کمک ومساعدت نمایند. آقایان حاضر در نشست: حسین گروسی رئیس اسبق توآ ونماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وعضو هیئت رئیسه توآ رضا حیدری رئیس کمیته توآ غلامحسین کولانی دبیر کمیته توآ نوید اصلان بیگیان مسئول روابط عمومی وامور بین الملل کمیته توآ سعید عمرانی ریاست محترم اداره دیوان عالی کشور وعضو هیئت رئیسه توآ مهندس گنجی معاون منابع انسانی وتحقیقات توانیروعضو هیئت رئیسه دکتر طالبی عضو هیئت رئیسه توآ ورئیس شورای شهر شهرستان قدس مهندس باقرزاده عضو هیئت رئیسه توآ ومشاور مدیرعامل هواپیمایی آسمان عظیمی قاضی تجدید نظر استان تهران صفری ریاست محترم شورای شهر صفادشت وعضو هیئت رئیسه توآ استاد موسی یحیایی رئیس اسبق توآ وعضو کمیته فنی توآ استاد علی وهابی عضو کمیته فنی توآ استاد ضیاء اسداللهی عضو کمیته فنی توآ ولی اله مؤمنی هنرمند وبازیگر نامی سینما وعضو هیئت رئیسه توآ امید است با حضور وتلاش این عزیزان وسایر همراهان ومسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بتوانیم در تمامی عرصه های فرهنگی ورزشی و اعتقادی در جهان تأثیر گذار باشیم.

لازم به ذکر است نام مربی و آدرس به همراه تلفن مربی در فرم های ارسالی قید گردد.

دفتر مرکزی کونگ فوتوآکشور

یته راتو کلاسیک

در این حالت پاها از پهلو به صورت موازی و در یک خط قرار گرفته و سر پنجه پاها به سمت داخل می باشند.(بین 5 تا 35 درجه) فاصله پاها از هم از سمت پنجه ها 5/1 برابر عرض شانه ها و از قسمت پاشنه ها دو برابر عرض شانه ها می باشند. در حالت یته راتو زانو ها کمی شکسته بوده و عضلات شکم منقبض می باشند وزن بدن بطور مساوی روی پاها تقسیم شده و بدن کاملا" عمود بر سطح زمین می باشد . دست ها در حالت چینو یعنی در زاویه 45 درجه قرار گرفته اند و حالت کشیده دارند.

آموزش کلاسیک- اجرای حالت استقرار راتو کلاسیک توسط استاد حمیدرضا قاسمی عضو کمیته فنی توآکشور

راتوکلاسیک: از حالت کامی سما پای راست به صورت یک خط کج عقب رفته و کاملا" کشیده قرار می کیرد. فاصله پاها از پهلو حدود 5/1 برابرعرض شانه ها و از جلو به عقب نیز 5/1 برابر عرض شانه ها است در واقع یک مربع که اضلاع آن 5/1 برابر عرض شانه می باشد و پاها در قطر مربع قرار دارند. پای جلو از زانو شکسته و پنجه پا به سمت داخل می باشد حدود 10 تا 45 درجه (همان حالت کامی سما) وزن بدن 60 تا 70 درصد روی پای جلو و 30 تا 40 درصد روی پای عقب می باشد.دستها در حالت چینو یعنی در زاویه 45 درجه قرار گرفته اند و حالت کشیده دارند. بدن در این حالت کاملا" عمود بر سطح زمین است.

 

هورایما راتو: در این حالت استقرار ،پاشنه ها در یک خط قرار دارند و فاصله آنها 5/1 برابر عرض شانه ها بوده و نسبت به هم عمود می باشند. هر دو زانو کاملا" شکسته و بدن هم عمود بر سطح زمین می باشد. وزن بدن حدود 70 درصد روی پای عقب و حدود 30 درصد روی پای جلو قرار می گیرد. دست ها به حالت مشت رو به مسیر هورایما راتو قرار می گیرند. تذکر:هورایما راتو سه حالت می باشد 1)هورایما راتو باز ، که پاها کاملا" باز بوده مرکز ثقل بدن نزدیک زمین می باشدمثل هورایما راتو در سوتو (خط سه) 2)هورایما راتو معمولی ، که توضیح آن داده شده. 3)هورایما راتوجمع یا پا گربه ای ،که پاهانزدیک هم بوده و پای جلویی روی پنجه قرار می گیرد مثل هورایما راتو در مایانا(خط پنج)

قهرمانی تیم هنرهای فردی توآ کشور در بخش بت کن با کسب یک مدال طلا ،پنج نقره و دو برنز در فستیوال جهانی هنر های رزمی مبارک باد

           

قهرمانان 1- استاد محمد صادق راز خواه قهرمان جهان در بخش سلاح چوب بلند.2- محمد سلطانی قهرمانی جهان در سلاح سرد بت کن (نانچکو) 3- حمیدرضا بخرد مدال برنز سلاح سرد انفرادی بت کن (نانچکو)4- حمید خضری مدال برنز سلاح سرد انفرادی بت کن(نانچکو).5- در قسمت تیمی حمیدرضا بخرد،حمید خضری،امید خانی،محمد سلطانی نایب قهرمان جهان در سلاح سرد بت کن(نانچکو).

با آرزوی توفیق وتندرستی برای تمامی همراهان .

کسب مدال طلای هنرهای فردی در سومین فستیوال جهانی کیش توسط استاد حمیدرضا قاسمی عضو شورای فنی توآ را به خانواده توآ تبریک میگوییم

دفتر مرکزی توآ کشور

قهرمانی تیم توآ ایران در سومین فستیوال جهانی کیش دربخش مایانه(نیمه آزاد)باکسب 4مدال طلا2برنزوهمچنین دربخش هنرهای فردی با 2 طلا5نقره 2برنزرابه جامعه توآتبریک عرض مینماییم.

دفترمرکزی توآکشور

تیم منتخب توآ با کسب چهارمدال طلا و یک نقره قهرمان مسابقات نیمه آزاد در سومین فستیوال هنر های رزمی جهان شد

  در پی برگزاری فستیوال هنرهای رزمی جهان که در منطقه آزاد کیش با حضور 69 کشور از پنج قاره بزرگ جهان انجام شد و همچنین با حضور کشورهای آسیایی عضور سازمان جهانی توآ ( wuta ) در این دوره از رقابت ها تیم اعزامی توآ که از سوی فدراسیون هنرهای رزمی وکونگ فو به این مسابقات اعزام شده بود توانست عنوان مقام اول را برای فدراسیون و تمامی همراهان و مربیان زحمت کش این رقابتها به ارمغان آورد.مدال آوران: وزن 68- مجتبی فعله گری (طلا) وزن 72- بهنام مرادی (طلا) وزن 77- افشین شیخ احمدی (طلا) وزن 82- امیررضا فیضی (طلا) وزن 58- محمد کریمی (برنز) وزن 67- داریوش براهویی (برنز) .همچنین دربخش هنرهای فردی 2 مدال طلا ،5 مدال نقره و 2 مدال برنز نیز نصیب تیم ایران شد.در اینجا جا دارد تا از زحمات تمامی دست اندر کاران که ما را در به ثمر رسانیدن این مهم یاری نمودند کمال قدردانی وتشکر به عمل آید .

بازگشت استاد حاج علی وهابی به کمیته فنی کونگ فوتوآکشور

عصر روز چهارشنبه 91/7/12 جلسه کمیته فنی توآ کشور در دفتر مرکزی برگزار گردید.دراین جلسه در مورد برخی موضوعات تبادل نظر گردید.ازجمله مسایل مطرح شده ،آیین نامه هنرهای فردی و ارائه کتاب اصول کلاسیک به قلم استاد سید ضیاءاسدالهی بود. اما آنچه بیشتر جلوه مینمود حضور استاد حاج علی وهابی رئیس اسبق کمیته فنی توآ کشور بود. در این جلسه استاد رضا حیدری ریاست محترم توآ از آقای علی وهابی جهت عضویت در کمیته فنی دعوت به عمل آورد که با استقبال تمامی اعضاء مواجه گردیدو علی وهابی نیز موافقت خود را بعمل آوردند. امید است تا با حضور عزیزان پیش کسوت در دفتر مرکزی شاهد موفقیت و ارتقاء هرچه بهتر توآ در میهن عزیز و سایر کشورهای جهان باشیم.(((((((((((((((((( توآ ))))))))))))))))

راه اندازی سایت و وبلاگ برای استانها اجباری شد

دفتر مرکزی کونگ فوتوآ کشور در نظردارد تا با اختصاص وب سابت برای تمامی استانهای تحت پوشش خود ارتباطات همراهان و سایر اقشار جامعه را با برنامه های توآ شکل دهد. این سایتها موجب میگردد تا توآکاران در هرکجاکه هستند بتوانند از آخرین برنامه های توآکسب اطلاع نمایند.

آموزش کلاسیک- ذنای

حرکت ذنای چبیست؟

حرکت ذنای سکوتی است که باید ازتن برخیزد و بر جان بنشیند ،حالتی است ورای وابستگی مادی ودرگرایش عالم مینوئی است که گاهی عمیق است و ژرف و گاهی نیز برسطوح آگاهی جسمانی ما شکل میگیرد وهمچنین انسان را مشرف برگذرگاه های خام تن وروان می نماید. اما حقیقت ذنای ،آرامش در لابلای غوغای لحظه هاست که همه انسان ها درجستجوی آن آرامش واقعی اند.

تشریح ذنای:

1- از حالت کامی سمای پای راست خود را جلوی پای چپ قرار داده و بصورت عمودی به حالت نشستن میرویم.

ادامه مطلب...

آموزش کلاسیک- کامی سما( کامی سمای)

کامی سما ی حرکت آغازین توآست. حرکتی است عمودی و قائم برزمین که گویای قوت وتوان  تن و روان آدمی است. حرکت کامی سما ی را می توانیم نقطه تعدل جسم وروح یک توآ کار بنامیم و آنرا چنین تفسیر کنیم که کاهی کامی سمای سرفصل دانایی مابردیگرفنون توآست و چشم اندازی است برافق های دوردست.

تشریح کامی سمای:

1- بدن بصورت عمودی (ایستاده)

گفتگو با مجید مهدی زاده مسئول کمیته فنی کونگ فو توآ کشور

 پس از اتمام جلسه کمیته فنی فرصت را غنیمت دانسته و چند سوالی کلیدی مطرح کرده و پاسخها را جهت اطلاع بازدید کنندگان عزیز در سایت قرار دادیم. آقای مهدیزاده برای گسترش آموزش هفت خط توآ چه کارهایی انجام داده اید ؟ هفت خط توآ را در قالب سی دی های آموزشی در اختیار علاقمندان به این رشته ایرانی قرار دادیم. در مورد اصطلاحات خطوط مختلف توضیح دهید؟ پس از باز نگری هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که برخی از خطوط نیاز به اصلاحاتی داشتند که مقرر شد در سال 91 بازنگری و اصلاح هفت خط توآ به پایان برسد. کمی از بازبینی ها برایمان توضیح دهید؟ در دو خط بازبینی به عمل آوردیم،سوتو و سام سامائه که اشکالات را بررسی کردیم و تصمیم به اصلاح آن گرفتیم و دور جدید این دو خط را فیلمبرداری کردیم تا نمونه جدید را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.ضمنا تمامی خطوط از کیفیت بالایی برخوردار است و در چند نوبت آزمونی که برگزار شد هماهنگی های بسیار خوبی را شاهد بودیم که یکی از دلایل اصلی آن وجود سی دی های آموزشی است. چه برنامه هایی را پیش رو دارید؟

مصاحبه با خانم پیرقربانی نایب رئیس در امور بانوان کونگ فوتوآ کشور.پیرقربانی:توآ مادر رشته های رزمی است

بر آن شدیم تابا عزیزان زحمتکش در امور کونگ فوتوآ کشور مصاحباتی را انجام داده و در معرض دید بازدید کنندگان گرامی قرار دهیم ،لذا در خدمت خانم پیرقربانی نایب رئیس در امور بانوان توآ کشور هستیم . ایشان از سال 86 در این سمت قرار گرفته اند و همچنان در سمت فوق به جامعه بزرگ توآ خدمت می نمایند. شرایط بانوان کونگ فوتوآ را چگونه ارزیابی می کنید؟ امسال شورای فنی توآ برنامه ویژه ای برای بانوان دارد.پارسال استارت برگزاری استاژها برای بانوان پس از حدود سه سال زده شد و در استانهای تهران و بوشهر استاژ بانوان برگزار کردیم.به امید خدا قصد داریم امسال در تمامی استانها این برنامه را عملی کنیم. علت نامنظم بودن برگزاری استاژها در سه سال اخیر چه بود؟ کونگ فوتوآ در این مدت به دنبال کامل کردن هفت خط توآ بود که امسال این مهم آینه حقیقت گرفت و ما توانستیم cdهای هفت خط را تقریبا کامل کنیم که برای برگزار کردن استاژ در این مدت هم دلایل قانع کننده ای داریم.بطور مثال در توآ هرکس که مدرکی اخذ می کند یک cd هم تحویل میگیرد.حالا اگرcdها کامل نیاشد چگونه میتوانیم آزمون ،استاژ یا..... برگزار کنیم؟

ادامه مطلب...

حضور استاد سید ضیاء اسدالهی در کمیته فنی توآ کشور و استاد اصغر میرگلی در کنار سایر اعضاء بیانگر وحدت و یکپاچگی این کمیته میباشد.

سیاستهای مدیریتی موفق و مدبرانه رضا حیدری ریاست کونگ فوتوآ کشوردر طی سالهای اخیر موجب آن شده تا با تکیه به فرمایش حضرت مولی الموحدین علی ابن ابیطالب که مومن می بایست هر روز نسبت به روز قبل رو به رشد ودر حرکت باشد در کونگ فوتوآ کاملا نشان داده شده است. گرد هم آوری بهترینهای توآ و تخصصی نمودن سمت هادر توآ ، برگزاری مسابقات ،آزمونها،کلاسهای داوری و مربیگری و بر پا نموده استاژهای فنی ، اجرای بزرگترین پروژه آموزشی شامل یکسان سازی تکنیکهای توآ از آناتوآ تا ری کیما و سای و ساخت فیلمهای مربوط به خطوط فنی گواه این مطلب است . تشکیل شورای فنی یکپاجه با جمعی ازبرترین و فنی ترین اساتید کشور و جهان و پیگیری مداوم در جهت اجرای پروسه های گوناگون و ارزشمند با برنامه ای جامع و پیگیر آینده ای روشن را در پیش روی توآ کاران به نمایش خواهد گذاشت. امید است تا با حضور سایر اساتید بزرگ و اندیشمند و پیشکسوتان در خانه خود که تنها مرجع رسمی توآ کشور می باشد شاهد رشدهرچه بهتر کونگ فو توآ باشیم . ((((((( توآ ))))))))

تدوین سه جلد کتاب در زمینه آموزش کلاسیک در دستور کار کمیته فنی توآ قرار گرفت

 عصر روز دوشنبه مورخ 91/3/22کمیته فنی توآ کشور تشکیل جلسه داد .در این جلسه که با حضور ریاست توآ رضا حیدری،غلامحسین کولانی دبیر توآواعضای کمیته فنی مجید مهدیزاده] ضیاء اسداللهی،علی رحیمی فرد،حمیدرضاقاسمی،مرتضی عابدی، علیرضا مدح خان،قربان ااعظمی وهاله زینب پیرقربانی تشکیل شد پیرامون موضوعات متفاوتی بحث ونبادل نظر شد اما آنچه حائز اهمیت بود دستور ریاست توآ به کمیته فنی در خصوص تدوین کتب آموزشی کلاسیک مربوط به خطوط آناتوآ،آتادو و سوتو بود که دفتر مرکزی در نظر دارد تهیه و به چاپ برساند. این مهم در دستور کار کمیته فنی قرار گرفت ومقرر گردید در مدت زمان لازم آماده گردد.

تمامی کمیته های فنی تشکیل شده در استان های کشور میبایست در راستای مصوبات کمیته فنی کشور حرکت کنند.

 در جلسه ای که در دفتر مرکزی کونگ فوتوآ کشور با حضور رضا حیدری،غلامحسین کولانی،هاله زینب پیرقربانی،مجید مهدیزاده،ضیاء اسداللهی،علی رحیمی فرد،علی جوانمرد،حمیدرضا قاسمی،مرتضی عابدی، قربان اعظمی وعلیرضا مدح خان برگزار گردید در رابطه با بحثی که در خصوص عملکرد کمیته های فنی استان ها بوجود آمد ، آقای رضا حیدری رئیس کونگ فوتوآ کشور اعلام داشتند که تمامی کمیته های فنی تشکیل شده در استانهای کشور میبایست در راستای مصوبات کمیته فنی کشور حرکت نمایند و نمیتوانند خارج از مصوبات کمیته فنی مرکزی استاژ و برنامه های دیگری رابرگزار نمایند .معیار استاژ فیلم های خطوط فنی تهیه شده توسط دفتر مرکزی می باشد.

اعلامیه کمیته فنی کونگ فوتوآ کشور

در جلسه ای که روز دوشنبه مورخ8 /3/91 در دفتر مرکزی کونگ فوتوآ کشور برگزار گردید ،ضمن اینکه کمیته فنی توآ مسائل و امور فنی جاری را بررسی نمودند بار دیگر اعلام داشتند: ما اعضای کمیته فنی توآ اعتقاد راسخ داریم که تمامی امور اداری و فنی توآ در دفتر مرکزی برنامه ریزی گردیده وخانه توآ کاران دفتر مرکزی می باشد.لازم به ذکر است ماباوربه کونگ فوتوآ ،بدون هیچ پسوند یا پیشوندی داریم.

 مجید مهدیزاده رئیس کمیته فنی و سایر اعضاء: علی رحیمی فرد،حمیدرضا قاسمی، سید ضیاء اسدللهی،قربان اعظمی،علیرضا مدح خان،مرتضی عابدی،بهزاد صادقی گوگانی،علی جوانمرد و خانم هاله ی زینب پیرقربانی.

 
+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت 14:51  توسط محمدجواد  |